Історія

На изображении может находиться: 14 человек, в том числе Марія Масланич, люди стоят и в помещении

Свою історію Керецьківський дошкільний навчально - виховний заклад "Теремок" розпочинає з далекого 1979 року, коли ця двоповерхова споруда, розрахована на 180 місць, наповнилась гомоном дітей , веселим сміхом, дитячими піснями.
        Засновником дошкільного навчального закладу є Керецьківська сільська рада, яка здійснює фінансування дошкільного закладу. З 2014 року відділ освіти  Свалявської райдержадміністрації організовує повноцінне харчування дітей, матеріально технічне забезпечення, капітальний ремонт. Робить все, щоб у групових кімнатах , спальнях та цілому дошкільному закладі було затишно і тепло.
       В дошкільному навчально - виховному закладі функціонує сім груп:
                            одна - ясельна,
                           дві - молодші,
                         дві - середні,
                          дві - старші
в яких навчається і виховується 172 дітей віком від 3 до 6 років.
          З 1979 по 2013 рік Керецьківським дошкільним закладом керувала Вориняк Ганна Дмитрівна. З 2013 р. і по сьогоднішній день -   керівник - Титинець Тетяна Михайлівна.
     Працює дошкільний заклад "Теремок" з 7.30 до 18.00 години київського часу з понеділка по п'ятницю.
Дні прийому громадян адміністрацією : вівторок з 13.00 - 17.00 к.ч., середа з 8.00 - 12.00 к.ч.