Сторінка батьків

За що і скільки платити?

Відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", батьки вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі в розмірі, що не перевищує 50% від вартості харчування на день.

На сьогоднішній день середня вартість харчування однієї дитини в день в  групах дошкільного віку з триразовим харчуванням складає 20 гривень  на день.

Малюк, який вперше потрапляє в незвичні для себе умови, стикається з новим для себе оточенням, їжею і навіть інфекціями, тому дуже важливо допомогти йому пристосуватися і полегшити можливий дискомфорт.

Щоб адаптувати дитину до садочка, необхідно:

*психологічно підготувати дитину до відвідування садочка. Найкраще знайомитися з дошкільним закладом ще влітку, коли є можливість багато гуляти надворі, грати в рухливі ігри.

*   необхідно ввводити в харчовий раціон дитини більше м'яса, сиру, фруктів;

*   якщо дитина прийшла в садочок зі сльозами, не варто довго прощатися. Ваше маленьке чадо відчує, що ви спокійні - і само заспокоїться.;

*    дитині треба завжди говорити правду;

* щоб малюку було легше пристосуватись, не купуйте йому в садочок усе нове. Малечі важлива присутність довкола звичних речей, вдома треба дотримуватися режиму дня, як і в садочку;

*  не лякайте дітей садочком, а перетворіть його відвідування на сімейне свято з солодощами та вітаннями.

Правила та вимоги для батьків:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – до 8.30 та забирати – до 18.00.

2. Приводити дитину в ДНЗ у чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователям про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

4. Вихователь зобов`язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб , нездужання, тілесних ушкоджень.

5. Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов`язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

6. При відсутності дитини в ДНЗ більше трьох днів необхідно надати довідку від лікаря.

7. Батьки або особи, що за їх дорученням приводять дитину в ДНЗ, мають передати її вихователю. Не припустимо відправляти дитину до дитячого садка саму, без супроводу дорослого.

8. Батькам треба заздалегідь повідомляти вихователя щодо осіб, яким вони доручають забрати дитину з ДНЗ. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.

10. Вихователь не має права віддавати дітей з ДНЗ неповнолітнім дітям, батькам в нетверезому стані.

11. Вносити плату за харчування до 20-го числа кожного місяця.

12. Вихователь не несе відповідальність за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

Шановні батьки!

Ми завжди раді Вас вітати у нашому "Теремку"!

Розклад роботи:

Понеділок- П'ятниця   07.30-18.00