Карта сайту

Кількість груп: 7

Кількість дітей: 178

Інформація про дитячий садочок

Цікаві люди,хороші і виховані діти. Завжди злагоджений колектив,та сприятлива атмосфера для творчих ідей.

Шановні батьки! Будемо раді вас бачити в дитячому садку «Теремок». Своє завдання ми бачимо в тому, щоб комплексно розвивати фізичний, інтелектуальний, творчий, емоційний і особистісний потенціал дитини. Навчити тримати олівці в руках і вивчити цифри і букви - недостатньо. Дуже важливо розвивати пізнавальний інтерес, стимулювати здатності до засвоєння, сприйняття й запам'ятовування. Навчальний процес у нашому дитячому садочку повністю побудований на грі. Практика показує, що діти дошкільного  віку набагато успішніше засвоюють нові знання, коли вони залучені в гру. У групи об'єднуються дітки однакового віку.  Кількість занять відповідає вимогам навчальної програми « Українське довкілля».   У нас працюють :  завідувач- вища освіта; методист – середня-спеціальна освіта; психолог -  вища освіта; медсестра –вища освіта; музичний керівник – середня-спеціальна освіта; 7 вихователів – вища освіта; 10 вихователів – середня-спеціальна освіта.Ми намагаємося створити для дітей доброзичливу домашню обстановку й атмосферу душевного і фізичного комфорту. Кожній дитині приділяється увага. Для всебічного розвитку малюків і розкриття індивідуальних талантів кожної дитини вихователі нашого дитячого садочка докладають максимум зусиль. Кожному малюку допомагають долати труднощі.

Бічне меню

Окремі сторінки