Мережа груп

Ясельна група "Ягідка" діти 2 - 3 років.

Сакаль Ганна Василівна вихователь

Шовшка Агафія Іванівна.

Помічник вихователя.

Старша група "Калинонька" діти 4- 5 років.

Масланич Марія Василівна.               Пецко Галина Іванівна.

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются

Суплінчак Марія Михайлівна.               Нитка Мар'яна Василівна.

Помічник вихователя.                         Вихователь.

Старша група "Бджілка" діти 5 - 6 років.

Шовшка Марія Василівна.

Онасенко Вікторія Василівна.

Бута Марія Іванівна.

Помічник вихователя.

Молодша група "Капітошка" діти 3- 4 років.

На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит, обувь и на улице

Маровді Вікторія Михайлівна.

На изображении может находиться: 2 человека

Сакаль Тетяна Іванівна.                                         Воробок Марія Михайлівна.

Вихователь .                                                помічник вихователя.

Середня група"Сонечко" діти 4-5 років.

На изображении может находиться: 1 человек

Січак Марія Іванівна.                                                Грига Світлана Михайлівна.

Вихователь.                                                                 Помічник вихователя

На изображении может находиться: Надія Сакаль, стоит, цветок и на улице

Грига Тетяна Василівна.             Сакаль Надія Іллічна.

Вихователь.                     Вихователь.

Середня група"Ромашка" діти 4- 5 років.

На изображении может находиться: 1 человек

Нитка Мар'яна Василівна

Вихователь

Прийма Євгенія Михайлівна.

Вихователь.

Старша група "Берізка" діти 5-6 років.

На изображении может находиться: Маша Лемак, улыбается

Марфинець Віра Іванівна.                              Лемак Марія Іванівна.

Вихователь.                                           Помічник вихователя.

Грига Віра Дмитрівна.