Група "Калинка"

З досвіду роботи вихователя Слепко Тетяни І. Дослідницька діяльність. Маленька Краплинка - хмаринки.

З досвіду роботи вихователя Масланич М.В. Фрагмент заняття з ліплення з солоного  тіста.

З досвіду роботи вихователя Нитка Мар'яни Василівни. Спортивна розвага. Подорож до казкового лісу.

З досвіду роботи вихователя Нитка М.В. Інтегроване заняття. Як посварилися вода, повітря та грунт.

Вітаємо рідних матусь(2016р)

Свято випуску дітей до школи(2016р)

Свято 8-Березня (2017р)Вихователь Масланич М.В.

Вихователь Масланич М.В

Правила безпечної поведінки з електроприладами

Безпека на дорозі

Правила поведінки при пожежі

З досвіду роботи вихователя Масланич Марії Василівни. Заняття.                                                 Тема. Ознайомлення з українським народним посудом                                                               (Посуд з бабусиної скриньки).

З досвіду роботи вихователя Масланич Марії Василівни. Фрагмент заняття з валеології "Лабіринт здоров'я".